SAMSUN TERME İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zübeyde Hanım Anaokulu Öğrencilerinden Anlamlı Ziyaret

Zübeyde Hanım Anaokulu Öğrencilerinden Anlamlı Ziyaret

Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri “Değerler Geleceğimizdir” Değerler Eğitimi Projesi kapsamında Atatürk İlkokulu Özel Eğitim Alt Sınıfı’nı ziyaret etti.

Minik öğrenciler ‘’Değerler Geleceğimizdir’’ adlı Değerler Eğitimi Projesi kapsamında Atatürk İlkokulu Özel Eğitim Alt Sınıfını ziyaret etti.

Zübeyde Hanım Anaokulu Okul Öncesi öğretmeni Saliha BOZKAYA İNAN ziyaret sırasında projemiz kapsamında bu ay öğrencilere kazandırmak istediğimiz değer ‘’saygı ve sevgi ‘’ değerleridir. Amacımızın minik öğrencilerimize bu değerleri kazandırmak olduğunu söyledi. Minik öğrenciler  Atatürk İlkokulu Özel Eğitim Alt Sınıfındaki öğrenciler ile eğlenceli zaman geçirdiler. Farklılıklarımıza rağmen birbirimizle çok kısa sürede anlaştık ve çok mutlu olduk. Okul Müdürü Arif ÖZÜDOĞRU, bu tür ziyaretlerin, öğrencilerin kaynaşmaları ve empati becerilerinin gelişmesin de etkili olduğunu ve artarak devam edeceğini belitti. Atatürk ilkokulu müdürü Mustafa Atınç Kasapoğlu Atatürk ilkokulu olarak bu projede olmaktan mutluluk duyduklarını ve bu tip projelerin çoğalması gerektiğini söyledi.

16-11-2017

16-11-201716-11-2017

Fenk Mah. Çarşamba Cad. Hükümet Konağı Kat 4 P.K. 55600 TERME/SAMSUN - 0 (362) 876 68 15 - 876 40 55 - 876 25 95

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.