SAMSUN TERME İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Terme Ticaret Borsası Tarafından 600 Öğrencimize Kırtasiye Yardımı Yapıldı

Terme Ticaret Borsası Tarafından 600 Öğrencimize Kırtasiye Yardımı Yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin koordinatörlüğünde Terme Ticaret Borsası aracılığı ile 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere 600 adet kırtasiye yardım paketleri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen organizasyon ile sahiplerine ulaştırılmaya başladı.

İlçemiz Cumhuriyet İlkokulu ve Cumhuriyet Ortaokulunda gerçekleştirilen teslim törenine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özer ERSOY,Terme Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Osman KULAÇ, Terme Ticaret Borsası Genel Sekreteri Emre KIZIL,İlçe Milli EğitimŞube Müdürümüz Cuma ARPACI,Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Salih YALÇINKAYA ve Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Ali ÖZMEN katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere,2015-2016 Eğitim Öğretim yılı için 600 adet kırtasiye yardım paketi,Terme Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Osman KULAÇtarafından müdürlüğümüze teslim edildi.Kulaç “Geleceğimizi inşa edecek olan çocuklarımız,maddi imkansızlıklardan dolayı maalesef eğitim ve öğretim hayatlarında çok ciddi sıkıntılarla karşılaşıyorlar.Terme Ticaret Borsası olarak ,çocuklarımıza gereken desteği sunabilmek amacıyla,Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteği ile bu faaliyetimizi her yıl sürdürüyoruz dedi.Tüm öğrenci ve öğretmenlerin 2015-2016 Eğitim Öğretim yılının hayırlara vesile olmasını dileyen Kulaç,emeği geçen herkese teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yardımları ve katkılarından dolayı Terme Ticaret Borsası’na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

aak

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fenk Mah. Çarşamba Cad. Hükümet Konağı Kat 4 P.K. 55600 TERME/SAMSUN - 0 (362) 876 68 15 - 876 40 55 - 876 25 95

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.