SAMSUN TERME İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Terme İmam Hatip Ortaokulu’nda Camiler Haftası Kutlama Programı

Terme İmam Hatip Ortaokulu’nda Camiler Haftası Kutlama Programı

İlçe Milli Eğitim Şube müdürleri Hüseyin BİBEROĞLU, Vahit DURAN ve Cuma ARPACI’NIN katılımıyla Terme İmam Hatip Ortaokulu’nda Camiler Haftası Kutlama Programı yapıldı. Program öncesinde okul yönetimi, öğretmenler ve okul aile birliği üyeleri ile bir araya gelen şube müdürlerimiz okulun işleyişi ve eğitim öğretim ile ilgili bilgi aldı.

Camiler Haftası Kutlama Programı’nda Terme İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin performansı göz doldurdu. Programda öğrenciler Kur’an-ı Kerim tilaveti, Hadis geçidi, tiyatro gösterisi, şiirler ve ilahi grubu olarak performanslarını sergilediler. Türkçe Öğretmeni Sabriye Şimşek AKKAYA ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgiler Öğretmeni Adem KILIÇ’IN hazırladığı programa veliler, din görevlileri, kurum amirleri ve halk tarafından yoğun ilgi gösterildi. Düzenlenen program Hayırsever İşadamı Ahmet ERSOY’UN yaptırmış olduğu ek binanın konferans salonunda gerçekleştirildi.

 

Programın ardından Terme İmam Hatip Ortaokulu okul aile birliği genel kurul toplantısı yapıldı. Toplantıda bir yıllık faaliyet raporlarının okunmasının ardından yönetim ve denetim kurulları seçimi yapıldı. Okul aile birliği yönetim kurulu başkanlığına İsmail KETHÜDA, başkan yardımcılığına Hüseyin ÇANCILAR muhasip üyeliğe Muhammed Ali ATİK, sekreterliğe Faruk KATAR ve asil üyeliğe Kemal ALEMDAR yeniden seçildiler.

10-12-201510-12-201510-12-201510-12-201510-12-2015

 

Fenk Mah. Çarşamba Cad. Hükümet Konağı Kat 4 P.K. 55600 TERME/SAMSUN - 0 (362) 876 68 15 - 876 40 55 - 876 25 95

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.