SAMSUN TERME İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Meslek Tanıtım Kulübü Tanıtma Etkinlikleri Semineri"

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Özer ERSOY öğrencilerimizle buluştu.           İlçemiz Fatih Anadolu Lisesi  Meslek Tanıtım Kulübü tarafından mesleklerini halen fiili olarak icra eden kişiler taraafından tanıtma etkinlikleri çerçevesinde okulumuzu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz son sınıf öğrenecilerimize yaklaşık iki ders saati süren bir seminer verdi.
"Meslek Tanıtım Kulübü Tanıtma Etkinlikleri Semineri"

      Okulumuz Meslek Tanıtım Kulübü tarafından mesleklerini halen fiili olarak icra eden kişiler taraafından tanıtma etkinlikleri çerçevesinde okulumuzu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özer  ERSOY son sınıf öğrenecilerimize yaklaşık iki ders saati süren bir seminer verdi.

         Özellikle son sınıf öğrencilerimizin YGS ve LYS sınavlarına girecek olması bu semineri daha da anlamlı kıldı. İlgili sınavlar, verimli ders çalışma yöntemleri, yaşanan eğitim problemleri ve çözümleri birinci ağızdan dinleyen öğrencilerimiz seminerden oldukça memnuniyetle ayrıldıklarını belirttiler.

11-11-2016

Fenk Mah. Çarşamba Cad. Hükümet Konağı Kat 4 P.K. 55600 TERME/SAMSUN - 0 (362) 876 68 15 - 876 40 55 - 876 25 95

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.