SAMSUN TERME İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Bazlı Bütçeleme 2017

Ödenek takip Modülüne girişlerde fatura tutarı girilir.

08_MART_2017_TARİHLİ_ELEKTRİK_ÖDEME_LİSTESİ.pdf

ŞUBAT_2017_TARİHLİ_DOĞALGAZ_ÖDEMELERİ.pdf

ŞUBAT_2017_TARİHLİ_SU_BAĞLANTI_BEDELİ_AHMET_ERSOY_İ.O..pdf

 

 


 

 

Müdürlüğümüze bağlı Temel Eğitim Okullarının her türlü ihtiyaçları (elektrik-su-yakacak-kırtasiye alımları) ADSL ve telefon giderleri hariç Müdürlüğümüzce yapıldığından Okulunuza ait yapılan harcamaların MEBBÎS ortamındaki Ödenek Takip Modülüne işlenmesi gerekmektedir.

Okulunuza ait yapılan elektrik ve su ödeme listeleri Müdürlüğümüzce web sitemizde yayımlanacak olup, Okulunuzca takibinin yapılarak günü gününe eksiksiz olarak modüle işlenmesi, ayrıca Okulunuz adına satın alınması yapılarak gönderilen TİF´lere göre (KDV dahil tutar olarak) yakacak, kırtasiye ve temizlik alımı giderlerinin de aynı modüle işlenmesi gerekmektedir.

İlişikte gönderilen ve web sitemizde yayımlanan yazıların incelenerek, Bakanlığımızca ödenek takibi ve ödenek tahsisinde bu modül verileri dikkate alınacağından konunun titizlikle uygulanması, yıl sonunda okuluna tahsis edilen ödenek ile harcanan ödeneğin eşitlenmesi hususunda;

Bilgilerinizi ve gereğini önemle rica ederim.

 

                                                                           Vahit DURAN Müdür a.

                                                                           Milli Eğitim Şube Müdürü

 

 

Not: Müdürlüğümüzce yapılan ödeneme listelerinin Web sitemizde yayımlanmasına müteakip mesaj atılacak ve Okullarımızca 5 gün içinde sisteme girilecektir.

TİF´ler ise Okula gelmesine müteakip Modüle girilecektir.


EK-1 (Üstyazı)

EK-2 (OKUL BAZLI BÜTÇELEME)

 

Fenk Mah. Çarşamba Cad. Hükümet Konağı Kat 4 P.K. 55600 TERME/SAMSUN - 0 (362) 876 68 15 - 876 40 55 - 876 25 95

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.