SAMSUN TERME İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Anadolu Lisesi Tablet Dağıtımı

Fatih Anadolu Lisesi Tablet Dağıtımı

 

   Bakanlığımızın ‘Fatih Projesi’ kapsamında başlatılan öğrencilere ve öğretmenlere tablet dağıtımı projesinde 1. Faz okullarımızdan alt yapısı tamamlanmış olan okullarda tablet bilgisayar dağıtımı başladı.

   19.10.2015 Pazartesi günü proje kapsamında dağıtılması planlanan 1800 tablet ilçemizde dağıtımı başlanan okullarımızdan olan Fatih Anadolu Lisesi 10.sınıf öğrencilerine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özer ERSOY ve Şube Müdürümüz Cuma ARPACI tarafından  tabletleri törenle verildi.

   Alt yapısı tamamlanmış olan okullarımızdan Terme Anadolu İmam Hatip Lisesine (139), Terme Bülent Çavuşolu Anadolu Lisesine (101), Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesine (93), Fatih Anadolu Lisesine (124), Evci Çok Programlı Anadolu Lisesine (4) olmak üzere 461 adet tablet dağıtımı gerçekleştirilirken, Ambartepe Çok Programlı Anadolu Lisesi, Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Terme Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne tabletleri en kısa zamanda dağıtımları planlanmaktadır.

   Ayrıca ortaokullarımızdan,Kocaman,Ambartepe,Kumcığaz,Söğütlü, Taşpınar,İ.T.O.Ş.K.K.K, Cumhuriyet, Terme, Sakarlı, Gölyazı, Kozluk, Anafartalar ve Kozluk OMV Fen lisesine tablet dağıtımı için alt yapı çalışmaları tamamlanarak dağıtım planı yapılmaktadır.

a3a3a3a

 

Fenk Mah. Çarşamba Cad. Hükümet Konağı Kat 4 P.K. 55600 TERME/SAMSUN - 0 (362) 876 68 15 - 876 40 55 - 876 25 95

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.