SAMSUN TERME İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Baba Bana Masal Anlat"

Baba bir masal anlat banaİçinde denizle balıklar,Yağmurla kar olsun, güneşle ay...


   ‘’Baba Bana Masal Anlat’’ Projesi kapsamında Yahya Kemal İlkokulu’nda İlçe Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin BİBEROĞLU, Şube Müdürlerimiz Cuma ARPACI masal okuma programına katıldı.

 

     Çocuk demek, masal dünyasında yaşamak demektir. Onun engin hayal gücü, yaşamak istedikleri, yapmak istedikleri ancak masal kahramanlarında canlanır. Masallar sayesinde bulutlara dokunur, özgürce uçar, hayvanlarla konuşur. Böylece çocuk hayal gücünü, düşünme yetisini geliştirir. Sizler de bir masalın içinde ‘’ Bir varmış, bir yokmuş diyerek çocuğunuzun elinden tutmak ister misiniz?’’  sloganıyla Yahya kemal İlkokulu’nda ‘’Baba Bana Masal Anlat’’ Projesi İlçe Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin BİBEROĞLU, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Cuma ARPACI’ nın okulumuz öğrencilerine anlatmış oldukları masallarla güzel saatler geçirildi.

 

      Proje; Yahya Kemal İlkokulu öğrencilerinin kendilerine ve ailelerine güven duymasını sağlamak; velileri eğitim ve öğretime dâhil ederek başarının daha üst düzeylere çıkmasına yardımcı olmak hedeflenmiştir..

 

 11-03-201611-03-201611-03-2016

Fenk Mah. Çarşamba Cad. Hükümet Konağı Kat 4 P.K. 55600 TERME/SAMSUN - 0 (362) 876 68 15 - 876 40 55 - 876 25 95

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.